Zboží 10/18

Dolů Bundy Columbia Outdry Ex Diamond Dámské - Černá
Dolů Bundy Columbia Outdry Ex Diamond Dámské - Černá

Dolů Bundy Columbia Outdry Ex Diamond Dámské - Černá


Outdry Extreme je naší první vodotěsnou a prodyšnou látkovou technologií, která je vyrobena z vodotěsné vrstvy na vnější straně a měkké, vlnité látky uvnitř. Tradiční Raingear používá vnitřní vodotěsné membrány, které neumožňují proudění vzduchu a vodoodpudivé povlaky, které se časem degradují. Extrémně odolný, Extrémní exteriér je neuvěřitelně voděodolná membrána s miliony mikroskopických perforací, které umožňují únik vodní páry skrz hadičku membrány přímo spojenou s pláštěm.
Část Titanové linky, tato plně švová uzavřená bunda řeší všechny vaše problémy: je výjimečně teplá, aniž by byla těžká nebo objemná, a jako vodotěsný-prodyšný, jak se stává. Kombinovali jsme 800-výplňový výkon husí izolace, která byla ošetřena pro odolnost proti vodě díky naší inovativní technologii Outside Extreme, Prvotne nepromokavá a prodyšná látka vyrobená z odolného, ​​dlouhotrvajícího vodotěsného vrstev na vnější a měkké podšívce. A konečně, vodotěsný, dole izolovaný deštový bund. Tato studená a mokrá zastírací vrstva má 2-pásmové jamkové otvory, 2-pásmový přední zip, konturované manžety pro lepší pokrytí v horní části ruky a přilnavá prášková sukně, která utěsní cestu v těchto super hlubokých dnech.
Tento výrobek je vyroben se 100% odpovědným zdrojem. Jsme zavázáni k zajištění nejvyšších směrnic v oblasti dobrých životních podmínek zvířat. Dozvědět se více »
Vlastnosti: Nastavitelná tvarovaná rukávová manžeta
Nastavitelná, Snap Back prášková sukně
Chin Guard
Drawcord Nastavitelná Hem
Drop tail # Perfektní úprava kapuce
Pu Coated Hand Pocket Zippers
2-Way Centerfront Pu Vislon Zipper
800 Vyplňte husí Dolní izolace
připojené, nastavitelné,

Dolů Bundy Columbia Outdry Ex Diamond Dámské - Černá

  • Kód: 39Dy72r1X

20,910.3 CZK  9,528.9 CZK
Ušetříte: 54% z ceny

Vyberte prosím:decreaseincrease