Zboží 7/16

Dolů Bundy Columbia Outdry Ex Diamond Pánské - Černá
Dolů Bundy Columbia Outdry Ex Diamond Pánské - Černá

Dolů Bundy Columbia Outdry Ex Diamond Pánské - Černá


Outdry Extreme je naší první vodotěsnou a prodyšnou látkovou technologií, která je vyrobena z vodotěsné vrstvy na vnější straně a měkké, vlnité látky uvnitř. Tradiční Raingear používá vnitřní vodotěsné membrány, které neumožňují proudění vzduchu a vodoodpudivé povlaky, které se časem degradují. Extrémně odolný, Extrémní exteriér je neuvěřitelně voděodolná membrána s miliony mikroskopických perforací, které umožňují únik vodní páry skrz hadičku membrány přímo spojenou s pláštěm.
Část Titanové linky, tato plně švová uzavřená bunda řeší všechny vaše problémy: je výjimečně teplá, aniž by byla těžká nebo objemná, a jako vodotěsný-prodyšný, jak se stává. Kombinovali jsme 800-výplňový výkon husí izolace, která byla ošetřena pro odolnost proti vodě díky naší inovativní technologii Outside Extreme, Prvotne nepromokavá a prodyšná látka vyrobená z odolného, ​​dlouhotrvajícího vodotěsného vrstev na vnější a měkké podšívce. To je správné, vodotěsné, dolní izolační deštovka. Tato studená a mokrá zastírací vrstva má 2-pásmové jamkové otvory, 2-pásmový přední zip, konturované manžety pro více pokrytí v horní části ruky a snap-back práškovou sukni, která uzavírá cestu směrem k sněhu v těch super hlubokých dnech.
Tento výrobek je vyroben se 100% odpovědným zdrojem. Jsme zavázáni k zajištění nejvyšších směrnic v oblasti dobrých životních podmínek zvířat. Dozvědět se více »
Vlastnosti: 800 Vyplňte Power Down Insulation
Nastavitelný obrysový manžetový obal
Nastavitelný,

Dolů Bundy Columbia Outdry Ex Diamond Pánské - Černá

  • Kód: 99Cc62d4N

20,865.9 CZK  9,484.5 CZK
Ušetříte: 55% z ceny

Vyberte prosím:decreaseincrease